Specjalista ds. handlu (eksport) z językiem niemieckim

BALTRA FOOD, to w 100% polska firma z polskim kapitałem zajmująca się sprzedażą produktów rolno-spożywczych. W związku z rozwojem poszukujemy osoby, która poprowadzi sprzedaż na rynku niemieckim.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach niemieckojęzycznych (sprzedaż eksportowa)
  • Obsługa korespondencji handlowej oraz intensywna komunikacja telefoniczna
  • specjalista ds. sprzedaży
Wymagania:
  • Wykształcenie: min. średnie
  • Predyspozycje handlowe lub doświadczenie: na podobnym stanowisku
  • Wiek: nieistotny
  • Języki obce: niemiecki konieczny na poziomie C1 (swobodna komunikacja w mowie i w piśmie), mile widziany dodatkowo angielski
  • chęć do pracy i rozwoju
Oferujemy:
  • Stałą umowę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Bardzo ciekawą pracę w przyjaznym, wspierającym się zespole oraz możliwość rozwoju wraz ze wzrostem osiągnięć firmy
  • Indywidualny system wynagrodzeń
  • Dogodna lokalizacja: niedaleko dworca PKP Warszawa Wschodnia

 Wprowadzenie od podstaw w zagadnienia handlu, logistyki oraz specyfikę produktu.

  • Data
    19.03.2021
  • Firma
    BALTRA SP. Z O.O.
  • Lokalizacja
    mazowieckie, Warszawa