Specjalista ds. eksportu

Ogłoszenie numer: 7079781, z dnia 2022-06-13

Klient portalu Praca.pl

Nasza firma zajmuje się eksportem materiałów izolacyjnych na wszystkie rynki europejskie.

Miejsce pracy: Poznań, Grunwald

Opis stanowiska

  •   utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  •   przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, fakturowanie zamówień
  •   zarządzenie zamówieniami klientów
  •   wprowadzanie zamówień do systemu, potwierdzanie dostępności towaru
  •   przygotowywanie i wysyłanie ofert

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • umiejętność obsługi komputera i programów Mc Office (Word, Excel)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  •    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  •    zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat
  •    miłą atmosferę w pracy
  •    możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  •    atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.
  • Data
    13.06.2022
  • Firma
  • Lokalizacja
    wielkopolskie, Poznań, Grunwald