Pracownik działu eksportu i rozwoju produkcji z językiem niemieckim

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Iława
Numer: StPr/21/1860
OBOWIĄZKI:

współpraca z dostawcami i odbiorcami (centrala w Niemczech), organizowanie transportu, rozwijanie produktu, tłumaczenie dokumentacji na język polski oraz niemiecki, uczestnictwo w targach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie , biegła obsługa komputera, komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, inicjatywa, operatywność. Cv prosimy dostarczyć do siedziby PUP Iława, ul. 1Maja 8 B , blok I, pok. nr 3 lub przesłać drogą mailową na adres: p.albrewczynski@pup.ilawa.pl w tytule ,, pracownik działu eksportu i rozwoju produkcji z językiem niemieckim".

Miejsce pracy:

Iława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

  • Data
    24.08.2021
  • Firma
  • Lokalizacja
    warmińsko-mazurskie, Iława